Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii, aby działać zgodnie z oczekiwaniami (np. utrzymywać połączenie).

Zainspiruj się, wybierz cel, rozpocznij zbiórkę

Dajemy Ci narzędzie, dzięki któremu zaktywizujesz przyjaciół, rodzinę oraz lokalną społeczność – dla wspólnego celu. Spośród kilku celów Misji, wybierz ten najważniejszy dla siebie. Dowiedz się więcej o prowadzeniu własnej zbiórki.

Przygotuj się do Misji

Czy wiesz, że wystarczy wykorzystać własny potencjał, by przyczynić się do poprawy losu tysięcy osób na świecie? Nawet kameralne wydarzenie, możesz realizować z Misją. Założenie i obsługa zbiórki są banalnie proste – przekonaj się! Poniżej znajdziesz kilka wskazówek i inspiracji.

Pobierz instrukcje

Aktywuj Misję

Wybierz własną formę Twojej Misji

Kreatywność, podobnie jak pomoc medyczna, nie zna granic. Możemy jedynie podpowiedzieć, że istnieją okazje, które warto organizować z Misją.

Wybierz cel Misji

Ty wybierasz, na co przeznaczysz zebrane przez siebie fundusze. Wskaż nam cel, który najbardziej Cię porusza.

Aktywuj zbiórkę i zaproś znajomych do Misji

Założenie zbiórki to kilka prostych kroków. Napisz, jaka jest Twoja motywacja lub skorzystaj z gotowych opisów.

Zadbaj o promocję

Stworzyliśmy poradnik, który pomoże Ci wpleść Misję we własne wydarzenie. Przejrzyj materiały pomocnicze.

Ślub, rocznica czy urodziny?

Jeżeli planujesz świętowanie ważnej uroczystości, wykorzystaj ją do dzielenia się dobrem. Twoi goście na pewno zechcą sprawić Ci przyjemność, dlatego zaproś ich na wspólną Misję. Zamień upominek w pomoc, która zmienia życie potrzebujących w Senegalu, Syrii czy Wenezueli.

Koncert, mecz czy wydarzenie online?

Czujesz, że masz moc, by zorganizować własne wydarzenie? Zaproś znajomych społeczników do wspólnego działania. Wykorzystajcie swoje hobby do przyciągnięcia uwagi lokalnej społeczności. Załóż zbiórkę w portalu i w prosty sposób zbieraj datki, które mogą poprawić sytuację obszarów pogrążonych w kryzysie.

Załóż zbiórkę w portalu

Tylko kilka kroków, by zacząć działać! Poinformuj odbiorców, dlaczego to dla Ciebie ważne i jak razem możecie zmienić sytuację w wybranym regionie.

Zadbaj o widoczność zbiórki

Nawet, kiedy organizujesz wydarzenie zamknięte, warto dać gościom łatwy dostęp do zbiórki. W zależności od skali, przemyśl poinformowanie lokalnych mediów i założenie wydarzenia na Facebooku.

Wpleć Misję w wydarzenie

Pozwól wszystkim być na bieżąco z wynikami. Jeżeli prowadzisz profil – dziel się z widzami postępami w organizacji wydarzenia lub w sportowym wyzwaniu.

Podsumuj osiągnięte cele

Zadbaj o pozytywne zakończenie zbiórki. Poinformuj o osiągniętym pułapie i podziękuj wszystkim za wykonanie Misji!

Bieg długodystansowy czy skok na bungee?

Szukasz bodźca, który zmotywuje Cię do wyjątkowych wyzwań? Zaangażuj widownię do wsparcia pomocy humanitarnej, podczas gdy Ty będziesz osiągać kolejne etapy swojego celu. Działaj w pojedynkę lub w peletonie – tak, jak lubisz. Realizując życiowe cele z Misją z pewnością osiągniesz to, co wydawało się niemożliwe!

Budowanie wizerunku marki czy angażowanie zespołu?

Prowadzisz firmę i chcesz włączyć Misję do jej działalności? A może zastanawiasz się, jak zaktywizować zespół? Crowdfunding jest narzędziem dla Ciebie! Angażuje współpracowników i klientów. Uwiarygodnij zbiórkę wśród biznesowych partnerów, korzystając z danych na naszej stronie. Podejmij Misję – pokaż światu, że Twoja marka jest zaangażowana społecznie!

Wyznacz cel Misji

Załóż zbiórkę na naszym portalu i uzupełnij ją o pierwszą wpłatę.

Zaproś do Misji

Poinformuj o swoim działaniu partnerów biznesowych oraz pracowników i zachęć ich do udziału.

Zadbaj o szczegóły

W czasie trwania akcji przekształć stopkę mailową – dodaj do niej hasło zachęcające do wpłat i link do zbiórki.

Podsumuj zbiórkę

Poinformuj o wspólnym sukcesie wszystkich wpłacających i podziękuj za ich wkład w realizację Misji!

SOS Ukraina

Twoja zbiórka pomoże w zapewnieniu ciągłości pomocy medycznej w Ukrainie. Dostarczymy transporty ze sprzętem i środkami medycznymi bezpośrednio do ukraińskich szpitali. Odpowiadamy na konkretne potrzeby wskazane przez tamtejszy personel medyczny.

Wyznacz cel Misji

Pomoc w kryzysie

Umożliwisz sprawne działanie zespołu ratowniczo-medycznego PMM Vasco Emergency, w różnych częściach świata.
MISJA – START!

Matka i dziecko

Zapewniamy mieszkańcom najuboższych krajów opiekę prenatalną, podstawową opiekę lekarską oraz dentystyczną.
MISJA – START!

Walka z głodem

Nasi eksperci dostarczają dzieciom oraz kobietom ciężarnym żywność terapeutyczną, a także edukują w zakresie dbania o zrównoważoną dietę.
MISJA – START!

Protezy dla dzieci i kobiet

Zebrane przez Ciebie pieniądze umożliwią zaprojektowanie i stworzenie indywidualnych protez dla Syryjczyków po amputacjach wojennych.
MISJA – START!